شرکت بازرگانی مرکب شما را به خرید بهترین دستگاه سورتینگ میوه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش سورتینگ میوه جهرم

آنچه در این مقاله می خوانید...

نگاهی به صنعت سورتینگ میوه جهرممراحل سورتینگ میوه جهرم

سورتینگ میوه جهرم یکی از معروف ترین دستگاه هایی است که هر ساله حجم زیادی از میوه ها را بسته بندی می نماید. با توجه به این که این ملزومات دارای کارایی بسیار بالایی هستند مورد توجه افراد بیشماری واقع شده اند. به همین خاطر می توان گفت که بازار فروش آنها رونق خوبی گرفته است. این امر سبب شده تا مرکز های فروش بیشماری اقدام به فروش انواع این کالاها به صورت عمده و جزئی با نرخی مطلوب کنند.بازار فروش سورتینگ میوه جهرم

نگاهی به صنعت سورتینگ میوه جهرم

نگاهی به صنعت سورتینگ میوه جهرم در سالهای گذشته در شهر جهرم به سبب نبودن دستگاه سورتینگ میوه حجم بالایی از محصولات باغدارها فاسد می شدند. با گذشت زمان و اختراعات جدید در این زمینه وسایلی به نام سورتینگ توسط شرکت های معتبر ساخته شد. با پیشرفت کردن این صنعت مدلهای گوناگونی از آنان در ابعاد و اندازه های مختلف تولید و به بازار عرضه شده اند.

این امر باعث شده است تا اشتغالزایی در این زمینه زیاد گردد. در سالهای اخیر اکثر کارخانه های تولیدکننده درصدد می باشند تا علاوه بر بالا بودن درجه کیفی تولیداتشان سورتینگ میوه ارزان قیمت را به مشتری های خود ارائه کنند. با افزایش تعداد این تجهیزات در این شهر تولیدات باغها بیشتر شده و بخشی از محصول ها به خارج از کشور صادر می شود.

مراحل سورتینگ میوه جهرم

مراحل سورتینگ میوه جهرم شهرستان جهرم یکی از حاصلخیزترین شهرهای ایران در عرصه کشاورزی است. در شهر جهرم باغ های زیادی وجود دارند که انواع میوه ها در آنها کاشته شده و در حجم بالایی برداشت می گردد. با وجود ارگانیک بودن محصولات این منطقه مرکز های بیشماری راه اندازی شده است که در سریع ترین زمان آنان را بسته بندی می نمایند. به طور کلی می توان گفت که شهرستان جهرم در عرصه بسته بندی میوه ها پیشرو است.

سورتینگ میوه لیزری یکی از بهترین و جدید ترین نوع این اجناس است که در بیشتر صنایع از آن استفاده می کنند. مراحل سورتینگ میوه جهرم به شرح زیر می باشد:

مراجل سورت کردن میوه ها در این منطقه توسط این دستگاه بدین صورت است که در ابتدا میوه های سالم را از محصول های فاسد شده و خراب جدا کرده و در مرحله بعد آنان را درون ریل هایی می گذارند که به خوبی شست و شو داده می گردند. بعد از آن توسط برس های مجهز و با کیفیت تمامی آنها را کاملا خشک می کنند.

.در مراحل بعدی پس از سایز بندی کردن اجناس از همدیگر درون ظروف هایی ریخته می شوند و عملیات ضدعفونی کردن صورت می گیرد. در نهایت نیز در بسته بندی های متنوع آنها را آماده نموده و به بازار فروش ارسال می نمایند.

علی نژاد خاکی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت بازرگانی مرکب شما را به خرید بهترین دستگاه سورتینگ میوه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید