شرکت بازرگانی مرکب شما را به خرید بهترین دستگاه سورتینگ میوه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین مارک سورتینگ میوه الکتریکی ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

علت گران شدن سورتینگ میوه الکتریکی در ایرانشرکت تولیدی سورتینگ میوه الکتریکی در کرج

سورتینگ میوه الکتریکی نوعی دستگاه عملیات جداسازی و تفکیک انواع میوه است که در اشکال و اندازه های مختلف و با عملکرد های گوناگون تولید می شود. به کمک این دستگاه انواع میوه از نظر اندازه، رنگ و همچنین کیفیت از یکدیگر تفکیک می شوند.

بهترین مارک سورتینگ میوه الکتریکی ایرانی

علت گران شدن سورتینگ میوه الکتریکی در ایران

علت گران شدن سورتینگ میوه الکتریکی در ایرانعملیات سورتینگ که به کمک ماشین آلات سورتینگ صورت می گیرد سبب ایجاد یکدستی و ارزش افزوده برای یک کالا از جمله میوه می شود. این امر مشتریان را در نگاه اول متوجه کیفیت میوه نموده و آنها می توانند با مشاهده میوه هایی که دسته بندی به درجات مختلف شده اند پی به قیمت آن ببرند.

علاوه بر این تعدادی از این ماشین آلات عمل لیبل گذاری و بسته بندی و وکیوم میوه را نیز انجام می دهند. مجموعه این عملیات سبب شده می شود تا ارزش کیفی یک نوع میوه خاص افزوده شده و از طرفی با کمترین دخالت دست و نیروی انسانی همراه باشد.

از آنجا که عامل انسانی به هر حال با احتمال خطا ممکن است در هنگام جداسازی میوه های مرغوب این کار را انجام دهد، به همین دلیل بسیاری از باغداران میوه ترجیح می دهند که با یک بار خرید دستگاه سورتینگ عامل خطای نیروی انسانی را به حداقل رسانده و به کمک این ماشین آلات به کار خود سرعت و دقت بیشتری ببخشند.

همچنین میوه ای که به این ترتیب مرتب سازی شود، ارزش صادراتی یافته و بسیاری از میوه های صادراتی به کمک دستگاه سورتینگ بسته بندی شده و روانه بازار های بین المللی می شوند.

در ایران در دهه های گذشته اهمیت زیادی به این مسئله یعنی استفاده از دستگاه سورتینگ داده نمی شد. بخشی از این مسئله به نبود آگاهی در مورد اهمیت استفاده از این دستگاه باز می گردد. اما با ارائه اطلاعات کافی در این زمینه به باغداران میزان خرید و استفاده از این دستگاه ها افزایش یافته است.

این امر سبب شده است تا به دلیل تقاضای بالا ماشین آلات سورتینگ در سال های اخیر با قیمت گران تر به مشتریان عرضه شوند.

شرکت تولیدی سورتینگ میوه الکتریکی در کرج

شرکت تولیدی سورتینگ میوه الکتریکی در کرجتولیدی سورتینگ میوه در کرج در قالب شرکتی فعال در این زمینه به تولید این تجهیزات می پردازد. سورتینگ میوه الکترونیکی قابل ساخت در تعداد ورودی ها و کانال های مختلف است که به همین دلیل این شرکت قادر به ساخت سفارشی انواع این دستگاه ها طبق نیاز مشتری می باشد.

استانداردها و اصول خاصی در تولید این تجهیزات به کار برده می شود که موجب ارائه این کالا با خدمات گارانتی و ضمانت نامه فروش خواهد شد.

علی نژاد خاکی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت بازرگانی مرکب شما را به خرید بهترین دستگاه سورتینگ میوه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید