شرکت بازرگانی مرکب شما را به خرید بهترین دستگاه سورتینگ میوه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع سورتینگ میوه های گرد در سراسر کشور

آنچه در این مقاله می خوانید...

فرآیند سورتینگ میوه های گرد به چه صورت است؟واردات سورتینگ میوه های گرد در تهران

 دستگاه سورتینگ میوه های گرد یکی از پر استفاده ترین دستگاه هایی می باشد که در مزارع و کارخانه ها جهت درجه بندی و جداسازی میوه های گرد مورد استفاده قرار می گیرد، استفاده از این دستگاه به تفکیک میوه های گرد مرغوب در اندازه ها و رنگ های مختلف می پردازد و موجب می شود تا بتوان این میوه ها را به راحتی و سرعت بالا بسته بندی کرد و برای فروش به بازار ارسال نمود. .بنابراین استفاده از این دستگاه در کشاورزی و بنگاه های میوه بسیار اهمیت دارد و به همین جهت توزیع سورتینگ میوه های گرد در سراسر کشور با استقبال مصرف کنندگان همراه بوده است.

توزیع سورتینگ میوه های گرد در سراسر کشور

فرآیند سورتینگ میوه های گرد به چه صورت است؟

فرآیند سورتینگ میوه های گرد به چه صورت است؟سورتینگ میوه به راحتی موجب جداسازی میوه های مرغوب از نامرغوب می گردد و همچنین با درجه بندی میوه ها از لحاظ کیفیت کمک شایانی به بنگاه دارها و کشاورزان می کند تا با جداسازی آنها از یکدیگر با قیمت بیشتری به فروش آنها برسانند. 

می توان فرآیند سورتینگ میوه های گرد را این طور بیان کرد:

  • دریافت: ابتدا میوه ها را به دستگاه وارد کرده و در وان شستشو قرار می دهند، این وان عمق زیادی ندارد و به همین جهت موجب ته نشینی میوه ها نمی شود.
  • شستشو: در این مرحله دو برس وجود دارد برس شستشو و برس خشک، بنابراین میوه های فاسد زمانی که به برس شستشو می رسد فوری شناسایی شده و قبل از رسیدن به برس خشک از مسیر خارج گردیده و به بررسی دستگاه بازبینی خواهند رسید.
  • واکس یا پولیش: بعد از این که میوه ها توسط برس خشک کاملا خشک شدند، به قسمتی از دستگاه می روند که در آن نازل ها، به اسپری کردن یا پودر پاشیدن به میوه ها می پردازند که موجب براقیت بالایی آنها می گردد.
  • درجه بندی: معمولا این دستگاه بر اساس وزن، اندازه، رنگ به تفکیک میوه ها می پردازند و از سقوط و ضرب خوردگی میوه ها جلوگیری می نماید.

واردات سورتینگ میوه های گرد در تهران

واردات سورتینگ میوه های گرد در تهرانبا توجه به این که امروزه استفاده از دستگاه سورتینگ میوه گرد در کنار باغ ها و مزارع بسیار دیده می شود تا به تفکیک میوه ها مرغوب بپردازند به همین جهت تقاضا برای خرید این محصول بالا است.

بنابراین برای این که نیاز مشتریان به این محصول به بهترین نحو پاسخ داده شود مرکز معتبری وجود دارد که به واردات سورتینگ میوه در تهران و شهرستان ها می پردازد و آن را در دسته بندی های مختلف در اختیار مصرف کننده با قیمتی مناسب و کیفیت عالی قرار می دهد.
بنابراین مشتریان می توانند بهترین دستگاه های سورتینگ میوه گرد را از برندهای وارداتی با کیفیت بالا  از این مرکز خریداری کنند.

علی نژاد خاکی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت بازرگانی مرکب شما را به خرید بهترین دستگاه سورتینگ میوه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید