شرکت بازرگانی مرکب شما را به خرید بهترین دستگاه سورتینگ میوه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع سیستم سورتینگ میوه درسراسر کشور

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی و شناخت سیستم سورتینگ میوهدرآمد سیستم سورتینگ میوه در ایران

سیستم سورتینگ میوه ها وظیفه جداسازی میوه ها از نظر سایز، رنگ و… را بر عهده دارد که دارای انواع مختلفی است که هر کدام کاربرد های مخصوص به خود را دارند.

توزیع سیستم سورتینگ میوه در سراسر کشور بسیار افزایش یافته است که دلیل آن هم اهمیت بسیار زیاد آن در بسیاری از کارخانه های تولید محصول و مزارع و باغ های میوه و صیفی جات مختلف می باشد که باعث شده تولید و توزیع این دستگاه سورتینگ گسترش پیدا کند.

توزیع سیستم سورتینگ میوه درسراسر کشور

معرفی و شناخت سیستم سورتینگ میوه

معرفی و شناخت سیستم سورتینگ میوه همانطور که گفته شد دستگاه سورتینگ میوه دارای انواع مختلفی است که با دسته بندی کردن میوه ها تاثیر زیادی در مشخص کردن درجه کیفیت میوه ها و قیمت گذاری آن ها خواهد داشت.

دستگاه های سورتینگ میوه را معمولا از استیل می سازند تا به راحتی قابل شستشو باشد و در انتهای آن چند خروجی با سایز های مختلف طراحی کرده اند تا میوه ها را براساس اندازه هایی که دارند به سمت خروجی مورد نظر هدایت کنند.

یکی از این دستگاه ها وجود دارد که میوه ها را بر اساس رنگ و اندازه آن ها شناسایی کرده و دسته بندی می کنند و به این صورت است که رنگ میوه های سالم را تشخیص داده و بر اساس آن میوه های خراب را که رنگشان عوض شده جدا می کند و از دستگاه خارج کرده تا در بسته بندی ها قرار نگیرند.

نمونه دیگری از این دستگاه های سورتینگ میوه تولید شده است که به صورت سه بعدی میوه ها را شناسایی و دسته بندی می کند و این دستگاه مشخصات میوه سالم و ایده آل مثل رنگ و سایز و حجم و… را گرفته و بر اساس میوه هایی که مشابه نباشند را از دستگاه خارج کرده تا در بسته بندی میوه های سالم و با کیفیت قرار نگیرند که البته این نوع از دستگاه ها تعداد کمی دارند و به صورت سفارشی وارد کشور می شوند.

نمونه دیگری از دستگاه سورتینگ که بسیار در بین تولیدکنندگان داخلی رایج است، دستگاه سورتینگ نواری است که میوه ها را فقط بر اساس اندازه جدا می کند که بیشتر برای قیمت گذاری میوه ها بر اساس کیفیت حجم کاربرد دارند.

درآمد سیستم سورتینگ میوه در ایران

درآمد سیستم سورتینگ میوه در ایران درآمد سورتینگ میوه در ایران بسیار خوب است و بسیاری از تولیدکنندگان با روی کار آمدن این دستگاه ها توانستند از محصولات خود سود بیشتری کسب نمایند.

آن ها با استفاده از این دستگاه سورتینگ میوه های خود را درجه بندی کرده و براساس آن قیمت گذاری می کنند، برای مثال میوه هایی که حجم بزرگتری نسبت به میوه های کوچک دارند، قیمت فروش آن ها بالاتر است و حتی با جداسازی میوه های با کیفیت می توانند بخشی از آن ها را به صادرات اختصاص دهند و درآمد بسیار خوبی کسب نمایند.

علی نژاد خاکی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت بازرگانی مرکب شما را به خرید بهترین دستگاه سورتینگ میوه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید