شرکت بازرگانی مرکب شما را به خرید بهترین دستگاه سورتینگ میوه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید سورتینگ میوه لیزری اورجینال

آنچه در این مقاله می خوانید...

جامع ترین بررسی انواع سورتینگ میوهتجارت سورتینگ میوه لیزری در خاورمیانه

سورتینگ میوه لیزری با استفاده از فن آوری لیزری به عمل سورت و دسته بندی انواع میوه می پردازد. سورتینگ در اصطلاح به عمل متمایز کردن انواع مختلف یک محصول از نظر شکل، رنگ، اندازه و وزن گفته می شود که به کمک دستگاه سورتینگ اورجینال صورت می گیرد.

خرید سورتینگ میوه لیزری اورجینال

جامع ترین بررسی انواع سورتینگ میوه

جامع ترین بررسی انواع سورتینگ میوهمیوه های دسته ای از مواد غذایی هستند که در کیفیت های مختلف تولید می شوند و یکی از پر مصرف ترین خوراکی هایی هستند که توسط انسان مورد استفاده قرار می گیرند. 

صنعت تولید میوه در کشور و همچنین میزان تقاضای بالا برای آن سبب شده است تا با کمک دستگاه های مختلف مانند انواع سورتینگ میوه بتوان ارقام مختلف یک محصول زراعی و باغی را از نظر کیفیت از هم جدا نمود و قیمت گذاری را بر اساس آن صورت داد. 

به طور قطع میوه هایی که به این صورت از یکدیگر تفکیک شوند به راحتی از یکدیگر قابل تمایز بوده و ارزش آن از نظر مشتری و خریدار نیز به وضوح قابل مشاهده است.

در این راستا انواع دستگاه سورتینگ طراحی و تولید شده اند که میزان خطاهای موجود در اپراتور های انسانی را به حداقل رسانده و به کمک تکنولوژی های مختلف مانند لیزر و مادون قرمز به راحتی امکان جداسازی انواع میوه را بر اساس کیفیت فراهم می سازند. 

در این دستگاه ها به تعداد کانال های ورودی تمامی میوه های وارد شده به ماشین اسکن شده و میوه های معیوب و دارای نقص جدا می شوند. 

محصولی که به این صورت بسته بندی شده و به بازار عرضه می شود دارای کیفیتی بسیار بالاست که ارزش افزوده قابل توجهی برای صاحبان این صنایع به همراه دارد. 

این تجهیزات همچنین ممکن است مجهز به اسکنر رنگ نیز باشند. با کمک این فن آوری انواع میوه که رنگ مطلوبی ندارند از دیگر انواع مشابه خود تفکیک می شوند.

تجارت سورتینگ میوه لیزری در خاورمیانه

تجارت سورتینگ میوه لیزری در خاورمیانهتفکیک و جدا سازی میوه به کمک دستگاه های سورتینگ لیزری سبب شده است تا در نتیجه ایجاد ارزش افزوده برای این محصولات امکان صادرات آنها نیز با کیفیت برتر صورت گیرد.

به جز امر صادرات میوه می توان شاهد صادرات سورتینگ میوه نیز بود. شرکت هایی که در این زمینه به تجارت می پردازند امور مختلفی را انجام می دهند که عبارت است از:

  • انجام پروژه های مربوط به راه اندازی سیستم های سورتینگ میوه و سبزی
  • تولید واکس یا پولیش میوه، سیستم های جذب کننده اتیلن
  • ضد عفونی کردن سالن های میوه، تاسیس انبار و همچنین شیوه های نگهداری میوه
  • انجام مشاوره برای ارائه خدمات مربوط به راه اندازی و خرید ماشین آلات سورتینگ
علی نژاد خاکی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت بازرگانی مرکب شما را به خرید بهترین دستگاه سورتینگ میوه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید