شرکت بازرگانی مرکب شما را به خرید بهترین دستگاه سورتینگ میوه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید سورتینگ میوه لیزری رنگی درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

منظور از سورتینگ میوه لیزری رنگی چیست؟صادرات سورتینگ میوه لیزری رنگی به روسیه

سورتینگ یکی از مهمترین و نیز پرکاربردترین نوع دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی در صنایع غذایی محسوب می شود که برای صادرات انواع میوه ها و محصولات کشاورزی استفاده می شود که سورتینگ میوه لیزری رنگی از جمله این نوع دستگاه ها به شمار می آید که دارای وظایف خاصی از جمله بسته بندی های محصولات کشاورزی بر اساس وزن و اندازه می باشند که از اهمیت بالایی برخوردار هستند.

خرید سورتینگ میوه لیزری رنگی درجه یک

منظور از سورتینگ میوه لیزری رنگی چیست؟

منظور از سورتینگ میوه لیزری رنگی چیست؟

منظور از سورتینگ میوه لیزری رنگی این است که این نوع محصولات عمده جهت جدا کردن ضایعات انواع میوه ها، حبوبات و غیره از جمله دانه های سوراخ دار، آفت زده یا پوسیده، دانه های رنگی با رنگ غیر طبیعی را با دقت و سرعت بالا انجام می دهند.

این دستگاه ها علاوه بر بسته بندی های متنوع جهت جدا سازی مواد بر اساس وزن، اندازه، رنگ، ساختار ظاهری، و غیره مورد استفاده قرار می گیرند که هدف از سورتینگ یکسان کردن کیفیت و نیز کمیت محصولات تولیدی می باشد که در صنایع غذایی از کاربرد فراوانی برخوردار است.

این نوع دستگاه ها در انواع مختلف به شکل ها، طرح ها، مدل ها، اندازه ها، ابعاد و غیره برای سورتینگ انواع میوه ها، انواع حبوبات، انواع ادویه جات، انواع ماهی ها و غیره به کار برده می شوند که بسیار حائز اهمیت هستند.

انواع سورتینگ میوه دارای ویژگی های زیادی هستند که با استفاده از حسگرهای خود می توانند میوه های بزرگتر را از کوچکتر جدا کند و همچنین موجب بهتر دسته بندی شدن انواع محصولات غذایی برای فروش و قیمت گذاری می شود. همچنین سبب جدا کردن میوه ها از یکدیگر، شستشوی میوه ها، جدا کردن رنگ آن ها از یکدیگر و غیره می باشند که این دستگاه ها قابلیت بسته بندی محصولات عمده را با دقت و سرعت بالا و نیز بهداشتی و استاندارد کامل را دارا می باشند.

صادرات سورتینگ میوه لیزری رنگی به روسیه

صادرات سورتینگ میوه لیزری رنگی به روسیه

ایران به عنوان بزرگترین کشور تولید کننده انواع ماشین آلات کشاورزی و صنعتی در این زمینه توانسته با وجود مواد اولیه مناسب و نیز وجود متخصصین در زمینه صنعت و نیز وجود نیروی انسانی پر کار و با تجربه انواع این نوع محصولات و ماشین آلات بسته بندی را با مزیت های خاص آن ها با کیفیت مرغوب و نیز قیمت مناسب به صورت عمده روانه بازارهای داخلی و خارجی نماید که با توجه به حجم و تناژ بالا و نیز تعداد سفارشات بالا صادرات در این زمینه باعث شده که از لحاظ اقتصادی و نیز پیشرفت و توسعه این نوع محصولات در جهان از شهرت جهانی بالایی نیز برخوردار باشد.

علی نژاد خاکی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت بازرگانی مرکب شما را به خرید بهترین دستگاه سورتینگ میوه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید