شرکت بازرگانی مرکب شما را به خرید بهترین دستگاه سورتینگ میوه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سفارش سورتینگ میوه دوار باکیفیت

آنچه در این مقاله می خوانید...

طرح توجیهی سورتینگ میوه دوار قیمت روز سورتینگ میوه دوار در بازار

دستگاه سورتینگ میوه دوار با کیفیت بالا در مزارع و واحد های  تجاری جهت درجه بندی و جداسازی میوه های مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از این دستگاه در راستای درجه بندی و بسته بندی میوه های گرد، در اندازه ها و رنگ های مختلف میسر می شود. سفارش دستگاه سورتینگ میوه در ایران با روش های متفاوتی انجام می پذیرد زیرا طرفداران استفاده از این دستگاه در سراسر کشور بسیار زیاد هستند.

سفارش سورتینگ میوه دوار باکیفیت

طرح توجیهی سورتینگ میوه دوار

طرح توجیهی سورتینگ میوه دوار طرح توجیهی تولید دستگاه سورتینگ میوه اورجینال دوار در راستای بسته بندی کردن مناسب و با کیفیت انواع میوه ها انجام می پذیرد. این دستگاه به راحتی جدا سازی و درجه بندی میوه ها را انجام می دهد. 

دستگاه سورتینگ میوه دوار با اهداف زیادی طراحی شده است که طبق موارد زیر کارآیی دارد:

  •  دریافت: در این مرحله میوه ها وارد دستگاه می شوند و جهت شستشو در یک وان بسیار بزرگ ریخته می‌شوند.
  • شستشو: در این مرحله دو برس انجام می پذیرد. برس شستشو و برس خشک کردن.
  • واکس یا پولیش: بعد از اینکه میوه ها در مرحله قبل کاملا خشک شدن به قسمتی از دستگاه وارد می شوند تا در آنجا به کمک نازل ها مورد واکس و یا پاشیدن  پودر قرار بگیرند که این امر موجب براقیت آنها می شود.
  • درجه بندی: این مرحله دستگاه بر اساس وزن، اندازه و رنگ به تفکیک میوه ها می پردازد و در این مرحله از خوردگی میوه ها جلوگیری می شود.

قیمت روز سورتینگ میوه دوار در بازار

قیمت روز سورتینگ میوه دوار در بازار قیمت سورتینگ میوه در بازار در راستای تقسیم بندی این محصول از جنبه های مختلف در رقم های متعددی اعلام می شود. دستگاه ‌های سورتینگ میوه در گروه تجهیزات قرار می‌گیرند که استفاده از آنها باعث حذف هزینه ‌های نیروی انسانی جهت بسته بندی کردن با کیفیت میوه ها می شود.

خروجی دستگاه های سورتینگ دارای تعداد مختلفی هستند که میوه ها در بسته بندی های متنوع  از آن ها خارج می شوند. تمامی این تقسیم‌بندی روی تعیین قیمت دستگاه سورتینگ تاثیر بسیار جدی دارد.

یکی دیگر  از مهمترین پارامتر هایی که در تعیین قیمت این دستگاه ها تاثیر دارد توان مصرفی آن ها است.

همچنین در راستای اینکه دستگاه‌های سورتینگ در بازار طرفداران و متقاضیان بسیار زیادی دارند، این محصولات هم در برندهای ایرانی و هم در نمونه های وارداتی به مشتریان معرفی می شود که این تفاوت شرکت های سازنده در  تعیین قیمت این محصولات تاثیر دارند.  شما می توانید انواع دستگاه سورتینگ میوه وارداتی را با قیمت های کاملا متفاوت از دستگاه سورتینگ تولید شده در برندهای ایرانی تهیه نمایید.

علی نژاد خاکی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت بازرگانی مرکب شما را به خرید بهترین دستگاه سورتینگ میوه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

1

یک پاسخ به “سفارش سورتینگ میوه دوار باکیفیت”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید