شرکت بازرگانی مرکب شما را به خرید بهترین دستگاه سورتینگ میوه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات دستگاه سورتینگ میوه به عراق

آنچه در این مقاله می خوانید...

دانستنی هایی درباره دستگاه سورتینگ میوهبازار فروش دستگاه سورتینگ میوه

دستگاه سورتینگ میوه را می توان یکی از مهمترین دستگاه های کاربردی در دنیای امروز دانست. این تجهیزات به سورت و منظم کردن میوه ها از نظر سایز و اندازه پرداخته و به همین دلیل نوعی ارزش افزوده قابل توجه برای محصولات کشاورزی از قبیل میوه ایجاد می کنند.

صادرات دستگاه سورتینگ میوه به عراق

دانستنی هایی درباره دستگاه سورتینگ میوه

دانستنی هایی درباره دستگاه سورتینگ میوهدر نگاه اول شاید این سوال از سوی بسیاری از خوانندگان مطرح شود که دستگاه سورتینگ چیست و چه کاربردی دارد؟

در پاسخ به این سوال باید گفته که ماشین آلات و دستگاه های سورت به عمل شستشو، بسته بندی و چینش محصولات مختلف از جمله میوه بر اساس سایز و اندازه و کیفیت می پردازند.

عملکرد این دستگاه ها سبب یکنواخت و یک دست شدن میوه ها شده و قادر به مجزا کردن میوه های مختلف از جهت قیمت و همچنین کیفیت می باشد. این عمل یعنی سورت (سورت یک کلمه انگلیسی است که به معنای مرتب کردن می باشد) به راحتی کیفیت میوه ها را مشخص کرده و در زمان خرید انتخاب ساده و آسان را برای خریدار میسر می سازند. 

دستگاه های سورتینگ انواع مختلفی دارند که دارای یک تا چندین کانال بوده و بر اساس میزان و ظرفیت تولیدی مورد استفاده قرار می گیرند. منظور از کانال تعداد دریچه های ورودی دستگاه است که محصول مورد نظر در آن ریخته و عمل تفکیک و جداسازی آن انجام می گیرد. 

به جز تعداد کانال های ورودی این تجهیزات بر اساس عوامل مختلفی دسته بندی می شوند عبارتند از:

  • وزن دستگاه
  • میزان برق مصرفی
  • نوع کاربرد و عملکرد (الکترومکانیکی)
  • ابعاد بر حسب سانتی متر
  • نوع 
  • جنس بدنه دستگاه
  • ظرفیت دستگاه

هر کدام از معیار های فوق در زمان خرید این کالا باید در نظر گرفته شده و بر اساس آن خرید دستگاه های سورتینگ صورت گیرد. به عنوان مثال عامل ظرفیت دستگاه یکی از مهمترین فاکتور هایی است که برای انجام کار های بزرگ تولیدی نیاز به استفاده از دستگاه هایی با ظرفیت بالا می باشد.

بازار فروش دستگاه سورتینگ میوه

بازار فروش دستگاه سورتینگ میوهفروش دستگاه سورتینگ میوه در بازار های فروش بر اساس میزان عرضه و تقاضا صورت می گیرد. این ماشین آلات عموما در فصل برداشت میوه متقاضی بیشتری دارند و به همین دلیل در این زمان خرید تعداد مراجعات برای خرید آن افزایش می یابد. 

در مراکز فروش کاتالوگی از جدیدترین و پر فروش ترین نمونه های تولیدی به مراجعه کنندگان نشان داده می شود که از طریق مشاهده آن می توانند مشخصات فنی و ویژگی دستگاه های مختلف مرتبط را انتخاب کرده و در این مورد با فروشندگان نیز مشورت نموده و سپس در مورد خرید یک دستگاه خاص تصمیم گیری نمایند.

علی نژاد خاکی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت بازرگانی مرکب شما را به خرید بهترین دستگاه سورتینگ میوه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید