شرکت بازرگانی مرکب شما را به خرید بهترین دستگاه سورتینگ میوه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش خط سورتینگ میوه در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه عملکرد خط سورتینگ میوه نرخ خط سورتینگ میوه در بازار ایران

همانطور که می دانید دستگاه سورتینگ، به نوعی مقدمه ای برای بسته بندی محصولات کشاورزی از جمله انواع میوه و مرکبات است تا این محصولات از لحاظ شکل، اندازه، رنگ و حتی کیفیت تفکیک و جداسازی شوند. امکان فروش خط سورتینگ میوه در تهران با قیمتی مناسب از طریق این سایت فراهم است.

فروش خط سورتینگ میوه در تهران

نحوه عملکرد خط سورتینگ میوه

نحوه عملکرد خط سورتینگ میوه همانطور که اشاره شد خط سورتینگ میوه به جداسازی میوه های یکدست و یک شکل می پردازد.

نحوه عملکرد خط سورتینگ با توجه به نوع میوه (اغلب دستگاه ها سورتینگ در دو نوع کلی هستند یکی برای برای میوه های گرد و بیضی. مانند انواع مرکبات چون پرتقال و نارنگی و دیگر میوه ها چون سیب. نوع دوم برای میوه و سبزیجات کشیده مانند گلابی، خیار و هویج) مدل دستگاه، تعداد کانال خروجی می تواند متفاوت باشد و اما به طور کلی تمامی دستگاه ها یک هدف دارند و آن محصولی یکدست و یک شکل که قبل از بسته بندی شسته شده است و آماده بسته بندی است.

نحوه عملکرد این دستگاه ها به گونه ای است که در ابتدا میوه را به داخل وان شست و شو انتقال می دهند و بعد از آن در مرحله بعد میوه ها از طریق ترن به مرحله بعد می روند در طی مسیر با استفاده از هوای گرم خشک می شوند و در این مرحله با گذر از روی نوارهای که اندازه های متفاوت دارد جداسازی انجام می شود و  توجه به اندازه و سایز و گذر از نوارها وارد کانال خروجی می شوند و میوه های یکسان از یک گذرگاه عبور می کنند.

دستگاه های سورتینگ می تواند مراحلی را با توجه به نوع میوه و سفارش مشتری بیشتر و یا کمتر داشته باشند به عنوان نمونه بعضی از میوه ها بعد از شست و شو در دستگاه خشک کن قرار می گیرند و در مرحله بعد واکس زده می شوند بدین ترتیب این مراحل به دستگاه اضافه می شوند.

نرخ خط سورتینگ میوه در بازار ایران

نرخ خط سورتینگ میوه در بازار ایران قیمت خط سورتینگ میوه در بازار ایران به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله این که دستگاه تولید داخل باشد و یا این که وارداتی باشد که قطعا نمونه های ایرانی قیمت مناسب تری دارند.

از دیگر عوامل موثر بر قیمت نوع دستگاه است این که دستگاه مجهز به تکنولوژی پیشرفته تری همچون نوع لیزری و یا نوری باشد یا این که دستگاه سورتینگ مکانیکی و از نوع ساده باشد.

اندازه دستگاه و تعداد کانال خروجی و همچنین برق مصرفی نیز از عوامل موثر برقیمت دستگاه هستند؛ برخی دستگاه ها به دلیل اندازه کوچک و برق مصرفی که از برق شهری استفاده می کنند، به دستگاه سورتینگ خانگی معروف هستند که به راحتی در پارگینگ منازل نیز می توان از آن استفاده نمود. اما دستگاه های هم هستند که با برق صنعتی کار می کنند کانال خروجی بیشتری دارند که قطعا گران تر هستد.

علی نژاد خاکی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت بازرگانی مرکب شما را به خرید بهترین دستگاه سورتینگ میوه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید