شرکت بازرگانی مرکب شما را به خرید بهترین دستگاه سورتینگ میوه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش سورتینگ میوه نواری در بازار

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های مهم سورتینگ میوه نواریخرید سورتینگ میوه نواری به صورت عمده

سورتینگ میوه نواری از مدل های پرفروش در بازار داخلی است که طرفداران خاص خود را دارد. امروزه سورتینگ کردن در صنعت میوه اهمیت زیادی دارد و به همین علت اکثر تولیدکنندگان از انواع دستگاه ها جهت عرضه بهترین تولیدات خود به بازار نهایت بهره را می برند. برای خرید این محصولات چه فاکتورهایی را باید مدنظر قرار داد؟

فروش سورتینگ میوه نواری در بازار

ویژگی های مهم سورتینگ میوه نواری

ویژگی های مهم سورتینگ میوه نواری سورتیک کردن در صنعت میوه به معنی دسته بندی آنها بر اساس ویژگی های کیفی مانند سایز، اندازه و رنگ است. برای این منظور از انواع مختلف این دستگاه ها استفاده می شود. این فرآیند نقش موثری در قیمت گذاری و همچنین بسته بندی محصول نهایی دارد که می توان به عنوان ویژگی مهم سورتینگ ها معرفی نمود.
به طور کلی انواع سورتینگ میوه بر اساس نوع کاربرد به سه دسته کلی طبقه بندی می شوند که عبارتند از:

  1. دستگاه سورتینگ نواری: با توجه به سایز و حجم محصول فرآیند جداسازی آنها را انجام می دهد. در مدلهای مختلفی تولید می شود که همگی شامل 4 تا 6 خروجی هستند. محصول مورد نظر مانند میوه جات بر روی یک ردیف نوار با فاصله های مشخص قرار می گیرند و در نهایت بر حسب سایز جداسازی می شوند.
  2. دستگاه سورتینگ لیزری: اگر جداسازی محصول بر اساس رنگ آن باشد، معمولاً از این دستگاه ها استفاده می کنند. به عنوان مثال گوجه فرنگی را بر اساس رنگ و با بکارگیری این مدل دستگاه دسته بندی می کنند.
  3. دستگاه سورتینگ دوار: دارای یک استوانه افقی است که میوه با قرار گرفتن در آن و با چرخش دایره ای دسته بندی می شوند. در برخی مدل ها قالب هایی دایره مانند با سایز استاندارد وجود دارند که میوه ها با قرار گرفتن روی آن در صورت اندازه بودن به درون دایره افتاده و به عبارتی جداسازی می شوند.

خرید سورتینگ میوه نواری به صورت عمده

خرید سورتینگ میوه نواری به صورت عمده دستگاه سورتینگ میوه نواری پرکاربردترین مدل در بازار کشور به شمار می رود. تنوع بالا، قیمت مناسب، امکان نظارت مستقیم و فعالیت مستمر از جمله دیگر ویژگی های این محصول به شمار می روند.
خط کامل دستگاه سورتینگ میوه مراحل مختلفی را نیز شامل می شود. به این صورت که ابتدا میوه ها وارد وان اولیه شستشو شده و سپس برای خشک کردن به مرحله بعد می روند. بازبینی در دستگاه، کوره عمودی اولیه و ثانویه، واکس زدن، سایزینگ کردن و در نهایت ضدعفونی و لیبل زدن از دیگر مراحل یک انجام شده در یک دستگاه سورتینگ کامل به شمار می رود.
خرید سورتینگ میوه باید بر حسب نوع فعالیت و میوه صورت گیرد. گاهاً برخی میوه ها که حالت آبدار و پوست نازکی دارند باید در دستگاه های مخصوص سورتینگ شوند. بنابراین برای خرید بهترین انواع دستگاه سورتینگ میوه نواری استفاده از راهنمای کارشناسان و مشاوران فعال در این صنعت اهمیت بسزایی دارد.

علی نژاد خاکی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت بازرگانی مرکب شما را به خرید بهترین دستگاه سورتینگ میوه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید