شرکت بازرگانی مرکب شما را به خرید بهترین دستگاه سورتینگ میوه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت بازار دستگاه سورتینگ کم مصرف

آنچه در این مقاله می خوانید...

موارد استفاده از دستگاه سورتینگ کم مصرفبازرگانی فروش دستگاه سورتینگ کم مصرف

دستگاه سورتینگ یکی از دستگاه های پر اهمیت و کاربردی در صنایع غذایی می باشد که کاربرد اصلی آن جداسازی و دسته بندی محصولات می باشد.از عمده دلایل استفاده از دستگاه سورتینگ کم مصرف بودن انرژی موردنیاز و بهینه شدن آن است.

قیمت بازار دستگاه سورتینگ کم مصرف

موارد استفاده از دستگاه سورتینگ کم مصرف

موارد استفاده از دستگاه سورتینگ کم مصرف سورتینگ به معنی دسته بندی محصولات کشاورزی با توجه به شکل ،اندازه ،رنگ ،وزن ،جداسازی ناخالصی ها و محصولات خراب و فاسد از محصولات سالم می باشد.

دستگاه سورتینگ باعث تسهیل در بسته بندی محصولات کشاورزی بوسیله درجه بندی این محصولات می شود. امروزه تقریبا تمام محصولات کشاورزی نظیر میوه ها و سبزیجات بصورت سورت شده عرضه می گردند اهمیت این امر در تشخیص محصول با کیفیت تر توسط مشتری و توزیع منظم تر محصولات می باشد.

از دستگاه سورتینگ برای دسته بندی کالاهایی مانند موادغذایی طبیعی فرآوری نشده که هر واحد آن وزن مشخصی ندارد و با همدیگر یکسان نیستند استفاده می شود.

دستگاه سورتینگ کالا را در وزن های مختلف تشخیص داده و دسته بندی می کند نتیجه این کار وجود بسته ها با کالاهایی با وزن یکسان می باشد. مزیت دسته بندی کالا در اوزان یکسان سهولت در فروش و عرضه آن ها می باشد.

کاربرد سورتینگ کم مصرف در جداسازی انواع مختلف محصولات از جمله میوه ها ، گوشت مرغ ، ماهی ، گوشت قرمز، خرما ، سیب زمینی ، محصولات کشاورزی بوده و متداول ترین کاربرد این دستگاه در جداسازی محصولات غذایی طبیعی فرآوری نشده با صرف انرژی کمتر می باشد.

از ویژگی های دستگاه سورتینگ می توان به مرتب کردن میوه ها و محصولات کشاورزی از نظر اندازه و وزن با استفاده از حس گرها و لرزاننده های موجود در دستگاه ، مرتب کردن میوه ها و محصولات براساس رنگ ، شستشوی میوه ها و محصولات ، بسته بندی محصولات که این قابلیت را تمامی دستگاه های سورتینگ دارا می باشند اشاره کرد.

بازرگانی فروش دستگاه سورتینگ کم مصرف

بازرگانی فروش دستگاه سورتینگ کم مصرف دستگاه سورتینگ بیشترین کارایی را در بخش کشاورزی دارد به همین سبب بازرگانی فروش دستگاه سورتینگ در این بخش نسبت به سایر بخش ها از رونق بیشتری برخوردار شده است.

قیمت دستگاه سورتینگ به عواملی مانند حجم و ظرفیت دستگاه ، تعداد کانال ها ، میزان مصرف برق و مدت زمان گارانتی بستگی دارد.

انواع دستگاه سورتینگ که در مراکز مختلف در معرض فروش قرار می گیرند با یکدیگر تفاوت هایی دارند از جمله این تفاوت ها ظرفیت خروجی در ساعت ، میزان ولتاژ ، توان دستگاه ، میزان برق مصرفی ، وزن دستگاه ، فشار باد ، جنس بدنه ی آن ، مدل دستگاه ، تعداد کانال ها و ابعاد دستگاه را می توان ذکر کرد.

برای خرید دستگاه سورتینگ می توان مستقیما به تولیدکنندگان رجوع کرد که مزیت این روش رسیدن محصول در فاصله زمانی کوتاه به دست مشتری و کاهش قیمت نهایی می باشد.

برای اطلاع از قیمت روز دستگاه سورتینگ کم مصرف بهترین و آسان ترین راه مراجعه به فروشگاه های آنلاین عرضه کننده این محصول می باشد.

علی نژاد خاکی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت بازرگانی مرکب شما را به خرید بهترین دستگاه سورتینگ میوه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید