شرکت بازرگانی مرکب شما را به خرید بهترین دستگاه سورتینگ میوه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت سورتینگ میوه تابستانی باکیفیت

آنچه در این مقاله می خوانید...

مدرن ترین دستگاه سورتینگ میوه تابستانی شرکت سورتینگ میوه تابستانی در ایران

در دنیایی که هم اکنون زندگی می کنیم روش های مدرن و پیشرفته در کشاورزی روز به روز جای روش های کهنه و قدیمی را می گیرند. اکنون میوه های تابستانی در خیلی از بازار ها در بسته بندی های شیک با درجه کیفیت های مختلف و با قیمت های مناسب به فروش می رسند. سورتینگ میوه تابستانی کار تفکیک میوه بزرگ و کوچک، بسته بندی و شستشو را آسان کرده است.

قیمت سورتینگ میوه تابستانی باکیفیت

مدرن ترین دستگاه سورتینگ میوه تابستانی

مدرن ترین دستگاه سورتینگ میوه تابستانی دستگاه های سورتینگ میوه هم مانند همه دستگاه ها در ابتدا ساختار ساده ای داشتند که فقط یک کار انجام می داد؛ کار جدا کردن میوه ها بر اساس اندازه آن ها می باشد که به مرور زمان به این دستگاه ها امکانات دیگری اضافه شد که کار افراد کم تر و بهینه تر شود.

کار ضدعفونی، کار شست و شو و تمیز کردن میوه ها، کار بسته بندی و … همه و همه بعد ها به این دستگاه پرکاربرد اضافه شد، امروزه مدرن ترین سورتینگ میوه در انواع و اقسام مختلف خارجی و ایرانی در کارخانه های مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه سورتینگی، که امروزه استفاده می شود، حتی می تواند از روی رنگ و با استفاده از نور و لیزر تشخیص رسیدگی و کال بودن میوه را می دهد. 

شرکت سورتینگ میوه تابستانی در ایران

شرکت سورتینگ میوه تابستانی در ایران تابستان، فصل برداشت انواع میوه ها، میوه های پرفروش و پرطرفدار می باشد که انواع دستگاه سورتینگ، فروش و عرضه این میوه ها را آسان کرده است؛ در میادینی که غرفه ها دسته بندی شده اند و میوه ها بر اساس مرغوبیت به فروش می رسند، باید دسته بندی مناسبی، صورت گیرد.

این دسته بندی را این دستگاه با ارزش برای ما انجام می دهد، شرکت سورتینگ میوه تابستانی در ایران، با بهره گیری از بهترین صنایع و افراد متخصص، میوه های خوشرنگ و خوش طعم تابستانی را توچین می کند.

بعد از جداسازی و گذشتن از مرحله سورتینگ، میوه های صادراتی، میوه های درشت و کوچک تفکیک می شوند؛ فروختن میوه ها به این گونه آسان تر است.

چه برای کسی که میوه ارزان و درجه پایین می خواهد چه برای کسی که میوه درجه یک را می پسندد و قیمت برایش فرقی ندارد، شرکت سورتینگ در ایران خدمت بزرگی به کشاورزان و تاجران میوه کرده است.

فناوری که با بهره مندی از تجهیزات و امکانات روز دنیا میوه های تابستانی که تنوع آن مخصوصا در کشور چهارفصل ما که با خاک و آب و هوایی که دارد بیشتر از همه جاست، جدا و مرتب می کند؛ مسلما، میوه های تابستانی بیشتر از میوه های فصل های دیگر نیاز به این امکانات دارند. 

علی نژاد خاکی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت بازرگانی مرکب شما را به خرید بهترین دستگاه سورتینگ میوه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید