شرکت بازرگانی مرکب شما را به خرید بهترین دستگاه سورتینگ میوه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش انواع دستگاه سورتینگ چای

آنچه در این مقاله می خوانید...

دستگاه سورتینگ چای:سورتینگ چای با نازلترین قیمت در مدل های اتومات و نیمه اتومات چند کاناله و تک کاناله جزو پر فروش ها میباشدو با بازدهی بالا در صنعت ماشین آلات سورتینگ بوده و محصول مورد نظر چای را توسط سورتینگ چای سورت کرده و به صورت یکدست محصولی با کیفیت را راهی بازار میکند.هدف سورت کردن توسط دستگاه سورتینگ چایدر مدل های مختلف دستگاه سورتینگ هدف از سورت کردن محصولات مختلف اعم از حبوبات خشکبار برنج و گندم و... طبق سایز و رنگ سورت و جداسازی میشود.سورتینگ چای بنا به وظیفه ای که دارد دانه های چای خراب و بی کیفیت را جدا کرده و با تفکیک چای از طریق رنگ دانه های چای صورت میگیرد.سورتینگ چای همچنان میتواند دانه های چای سبز را از دانه های چای سیاه جدا کرده و حتی دانه های به غیر از چای را میتواند جدا کند و چای پاک شده را استخراج کند.برای جداسازی دانه های چای در کمترین زمان ممکن با دستگاه سورتینگ چای صورت میگیرد.سورتینگ چای قادر  به شناسایی و جداسازی دانه های چایی از نظر رنگ میباشد.و تنظیمات به کمک اپراتور از طریق عکس یا رنگ به دستگاه داده میشود و دستگاه سورتینگ چای را طبق عکس داده شده جداسازی و یکرنگ استخراج میکند.خط تولید سورتینگ چای و بسته بندی چای و تجهیزات لازم جهت راه اندازیدر بسته بندی و خط تولید چای برای بالا بردن کیفیت چای و کیفیت کار بسته بندی محصول نیز نقش مهمی در کیفیت دارد.چای قبل از ورود به بازار نیاز به مراحلی نیز از قبیل پاک کردن و خالص کردن چای از ناخالصی ها و ضایعات باشد که برای بسته بندی نیز آماده گردد.دستگاههایی مثله، دستگاه سورتینگ چای دستگاه بوجاری دستگاه پر کن دستگاه بالابر و در نهایت بسته بندی چای برای راه اندازی خط تولید چای مورد نیاز میباشد.با اضافه کردن دستگاهها به خط تولید یا انتخاب دستگاه با ظرفیت های بالا میتوانید سرعت بیشتری به محصول مورد نظر بدهید.تجهیزات لازم برای خط تولید محصول چایهزینه ی خرید دستگاه سورتینگ چای چه مقدار میباشد؟برای خرید دستگاه سورتینگ چای بنا به انتخاب خریدار دارد.هزینه ی انواع سورتینگ چای طبق تک کاناله یا چند کاناله و کارایی دستگاه میباشد.سورتینگ اتومات چایسورتینگ نیمه اتوماتیک چای در بازاردستگاههای سورتینگ چای در مدل های مختلف و مناسب برای فضای کاری و شرایط شما در بازار موجود میباشد.و دستگاه های سورتینگ چای در دو مدل تمام اتومات و نیمه اتومات موجود میباشد.
سورتینگ چای

دستگاه سورتینگ چای:

سورتینگ چای با نازلترین قیمت در مدل های اتومات و نیمه اتومات چند کاناله و تک کاناله جزو پر فروش ها میباشد

و با بازدهی بالا در صنعت ماشین آلات سورتینگ بوده و محصول مورد نظر چای را توسط سورتینگ چای سورت کرده و به صورت یکدست محصولی با کیفیت را راهی بازار میکند.

سورتینگ رنگی چای
دستگاه سورتینگ رنگی چای

هدف سورت کردن توسط دستگاه سورتینگ چای

در مدل های مختلف دستگاه سورتینگ هدف از سورت کردن محصولات مختلف اعم از حبوبات خشکبار برنج و گندم و… طبق سایز و رنگ سورت و جداسازی میشود.

سورتینگ چای بنا به وظیفه ای که دارد دانه های چای خراب و بی کیفیت را جدا کرده و با تفکیک چای از طریق رنگ دانه های چای صورت میگیرد.

سورتینگ چای همچنان میتواند دانه های چای سبز را از دانه های چای سیاه جدا کرده و حتی دانه های به غیر از چای را میتواند جدا کند و چای پاک شده را استخراج کند.

برای جداسازی دانه های چای در کمترین زمان ممکن با دستگاه سورتینگ چای صورت میگیرد.

سورتینگ چای قادر  به شناسایی و جداسازی دانه های چایی از نظر رنگ میباشد.

و تنظیمات به کمک اپراتور از طریق عکس یا رنگ به دستگاه داده میشود و دستگاه سورتینگ چای را طبق عکس داده شده جداسازی و یکرنگ استخراج میکند.

 

سورتینگ چای
دستگاه سورتینگ چای

 

خط تولید سورتینگ چای و بسته بندی چای و تجهیزات لازم جهت راه اندازی

در بسته بندی و خط تولید چای برای بالا بردن کیفیت چای و کیفیت کار بسته بندی محصول نیز نقش مهمی در کیفیت دارد.

چای قبل از ورود به بازار نیاز به مراحلی نیز از قبیل پاک کردن و خالص کردن چای از ناخالصی ها و ضایعات باشد که برای بسته بندی نیز آماده گردد.

دستگاههایی مثله، دستگاه سورتینگ چای دستگاه بوجاری دستگاه پر کن دستگاه بالابر و در نهایت بسته بندی چای برای راه اندازی خط تولید چای مورد نیاز میباشد.

با اضافه کردن دستگاهها به خط تولید یا انتخاب دستگاه با ظرفیت های بالا میتوانید سرعت بیشتری به محصول مورد نظر بدهید.

تجهیزات لازم برای خط تولید

تجهیزات لازم برای خط تولید محصول چای

 

هزینه ی خرید دستگاه سورتینگ چای چه مقدار میباشد؟

 

برای خرید دستگاه سورتینگ چای بنا به انتخاب خریدار دارد.

هزینه ی انواع سورتینگ چای طبق تک کاناله یا چند کاناله و کارایی دستگاه میباشد.

 

سورتینگ اتومات چای

سورتینگ اتومات چای

 

سورتینگ نیمه اتوماتیک چای در بازار

دستگاههای سورتینگ چای در مدل های مختلف و مناسب برای فضای کاری و شرایط شما در بازار موجود میباشد.

و دستگاه های سورتینگ چای در دو مدل تمام اتومات و نیمه اتومات موجود میباشد.

 

 

سورتینگ اتوماتیک چای
سورتینگ اتوماتیک چای

 

 

علی نژاد خاکی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت بازرگانی مرکب شما را به خرید بهترین دستگاه سورتینگ میوه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید