شرکت بازرگانی مرکب شما را به خرید بهترین دستگاه سورتینگ میوه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه تولیدی سورتینگ میوه نواری

آنچه در این مقاله می خوانید...

بررسی انواع سورتینگ میوه در بازارقیمت روز سورتینگ میوه نواری

کارخانه تولیدی سورتینگ میوه نواری در کشور با استفاده از بهترین تجهیزات و مواد اولیه درجه یک و با به کارگیری با تجربه ترین افراد اقدام به تولید سورتینگ میوه نواری نموده است. این سورتینگ ها به صورت مستقیم و بی واسطه به تمام مناطق کشور ارسال می گردند. فروش این محصولات به صورت عمده و خرده و با ارزانترین قیمت انجام می شود. 

کارخانه تولیدی سورتینگ میوه نواری

بررسی انواع سورتینگ میوه در بازار

بررسی انواع سورتینگ میوه در بازار دستگاه سورتینگ میوه به جداسازی و درجه بندی انواع میوه بر اساس مشخصات تعریف شده می پردازد و باعث تسریع در فرآوری و بسته بندی انواع میوه می گردد. دستگاه سورتینگ میوه بر اساس کارکرد به چند دسته تقسیم می شود که در ادامه مطلب به بررسی انواع سورتینگ میوه و طریقه کارکرد آنها می پردازیم.
دستگاه لیزری-رنگی: این نوع دستگاه میوه ها  را بر اساس رنگ بررسی نموده و سپس آنها را دسته بندی می کند. میوه هایی که دارای رنگ متفاوت با رنگ تعریف شده در دستگاه هستند جدا شده و خارج از دستگاه قرار می گیرند. بنابراین این دستگاه طبق شاخصی که به دستگاه داده می شود میوه ها را با آن مقایسه می کند و در صورتی که با شاخص داده شده متفاوت باشند جداسازی می شوند.
سورتینگ نواری: این دستگاه بر اساس سایز و حجم محصول کار جداسازی را انجام می دهد و دارای مدل های مختلفی است. این مدل دستگاه یکی از پر کاربرد ترین دستگاه های سورتینگ است. از این دستگاه برای سایزبندی انواع مرکبات استفاده می شود. دستگاه سورتینگ نواری دارای نوارهایی با فاصله های متفاوت است که کنار یکدیگر قرار گرفته اند.
این دستگاه بین چهار تا شش خروجی دارد و میوه هایی که قرار است سورت شوند بر روی این نوارها ریخته می شوند و سایزهای مختلف آنها از هم جدا می گردند و به یکی از این خروجی ها وارد می شوند. فاصله بین این نوارها متغیر است و می توان آنها را بر اساس نوع محصولی که می خواهیم سورت کنیم تغییر دهم و به اندازه دلخواه تنظیم کنیم.
سورتینگ دوار: این مدل سورتینگ نیز در صنعت کشاورزی بسیار رایج است. این دستگاه از میله های استوانه ای افقی و باریک تشکیل شده است که با فاصله مشخص کنار یکدیگر قرار گرفته اند. محصولات بعد از قرار گرفتن در این میله ها به حالت چرخش در می آیند و طبق حجم و اندازه ای که دارند از لابلای میله ها عبور می کنند و مانند سیستم نواری به یکی از خروجی ها وارد می شوند.
این نوع سورتینگ ها دارای چهار یا پنج خروجی هستند. یک نوع از این سورتینگ ها دارای قالب های مدور با سوراخ هایی به شکل دایره است که برای میوه های گرد مناسب است و میوه ها پس از چرخیدن بر اساس حجم از این دایره ها عبور می کنند و به صورت سورت شده در می آیند.

قیمت روز سورتینگ میوه نواری

قیمت روز سورتینگ میوه نواری دستگاه های سورتینگ میوه نواری بر اساس میزان سرعت و دقتی که دارند دارای کیفیت مختلفی هستند و این امر باعث تفاوت قیمت آنها می شود. به علاوه مواد اولیه ای که در ساخت دستگاه های سورتینگ میوه نواری به کار می رود نیز در قیمت نهایی آنها تاثیر می گذارد.
دستگاه های موجود در بازار توسط شرکت ها و کارخانه های مختلف تولید می شوند و در بازار عرضه می گردند بنابراین شرکت سازنده و برند دستگاه  نیز سبب تغییر قیمت دستگاه ها می شود.
جهت اطلاع از قیمت سورتینگ میوه می توانید هم به سایت های اینترنتی مراجعه کنید و قیمت روز را  در آنجا مشاهده کنید و هم می توانید با نمایندگی های فروش تماس بگیرید و لیست قیمت را از آنها دریافت کنید.

علی نژاد خاکی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت بازرگانی مرکب شما را به خرید بهترین دستگاه سورتینگ میوه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید