مشاوره و سفارش

سورتینگ میوه

سورتینگ میوه مازندران از کالاهای پرفروش در بازار داخلی ایران است. نرخ این محصول بنا به دلایل زیادی که بر روی قیمت گذاری آن تاثیر گذار می باشد، متفاوت است. هر ساله شرکت بازرگانی کشور قیمت تمامی این اجناس را مشخص کرده و به تمامی مرکز های فروش در شهرهای مختلف اعلام می نماید. این امر موجب می گردد تا نرخ این کالاها در تمامی مناطق یکسان گردد.

سورتینگ پرتقال

سورتینگ پرتقال ساری یکی از معروف ترین سورتینگ ها در سراسر کشور است که سالانه مقدار بسیار زیادی از انواع مرکبات به خصوص پرتقال را پس از شست و شو و رعایت دستورالعمل های بهداشتی، آماده ذخیره سازی می نماید. جهت کسب آگاهی از کاربردهای گوناگون و خرید سورتینگ پرتقال با ما همراه باشید.

سورتینگ مرکبات

دستگاه سورتینگ مرکبات یکی از تجهیزات مدرنی است که توسط شرکت های تولیدکننده معتبری در ایران و سایر کشورهای دنیا تولید شده و به بازار فروش عرضه می گردد. با زیاد شدن تعداد خریدار برای این نمونه تولیدات در این زمینه نیز زیاد شده است. برخی از تولیدکننده های ایرانی سعی می نمایند تا انواع این نمونه ها را با ارزان ترین نرخ ممکن به بازار فروش عرضه کنند.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
سورتینگ میوه-سفارشیموجودتماس بگیرید
سورتینگ مرکبات-سفارشیموجودتماس بگیرید
سورتینگ سیب-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

گروه بازرگانی مرکب، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع دستگاه سورتینگ میوه آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیریت بازرگانی مرکب

مهندس علی نژاد خاکی

Call Now Buttonتماس بگیرید